Maks Matematyczny – VII edycja

7 marca odbyła się VII edycja skierowanego do uczniów konkursu Maks Matematyczny. Jego celem jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań matematycznych oraz umiejętności szukania nietypowych, pomysłowych rozwiązań. Zadaniem uczestników było rozwiązanie dwóch
zadań w formie internetowych gier matematycznych („Karuzela”, „Wybierz”), wymagających nie tyle wiedzy, co umiejętności logicznego myślenia,
Do konkursu przystąpiło 17 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sieniawie. Uzyskali znakomite wyniki:

Nazwisko i imięKategoriaLiczba uzyskanych punktówMiejsce w krajuMiejsce w województwie
Raczek AdrianG395872
Kilar DominikSP420638919
Jakubowski JoelSP418446725
Kielar DamianSP531043914
Giera BartoszSP529848317
Szczęsny MateuszSP521673525
Jaślar KamilaSP516092034
Kuzianik ZuzannaSP514496836
Kuzian NinaSP514298037
Bruk JuliaSP5100117546
Kilar PatrykSP642431612
Sitek SzymonSP632252918
Bałuszyoska MajaSP631057623
Czudek AleksandraSP621083235
Szałankiewicz DamianSP75661157
Lassota MilenaSP717676638
Kosiarska ZofiaSP8708574

Podczas uroczystego apelu pani dyrektor Halina Chmielewska oraz Renata Kilar (szkolny koordynator konkursu) odczytały wyniki Maksa oraz wręczyły uczestnikom dyplomy i zeszyty zawierające łamigłówki logiczne.